Vajza e “Cimës” duket si zojë me këtë fustan

Çika e “Cimës” duket si zojë.

Adelina Thaçi është një ndër këngëtaret e njohura dhe të dashura nga publiku.

Me zërin dhe stilin elegant ajo ka rrëmbyer zemrën e publikut kudo ku ka performuar. Ndonëse ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor, Adelina aktive po qëndron në rrjete sociale, në të cilat numëron numër të madh të ndjekësve.

E kur jemi te këto të fundit, vajza e humoristit të njohur kosovar, Rasim Thaçi-Cimës publikoi një imazh të bukur, shkruan rtv21.

E veshur në fustan elegant dhe me flokë të lëshuara, Adelina duket si zojë në imazhin që publikoi për 5 mijë e 21 ndjekësit e saj në instagram.

Kujtojmë që, Adelina prej vitesh është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe së bashku çifti ka dy vajza, Fionën dhe Melisën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *