Luta publikon videon duke dhuruar puthje të shumta

Ditë më parë, kry’etari i Gjilanit, Lutfi Haziri dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e njohur, Mirvete Bajrami festuan 24-vjetorin e martesës. Ndonëse vitet po kalojnë dashuria e tyre po rritet dita-ditës.

Dashurinë e pakusht që e kanë ndaj njëri-tjetrit e dëshmojnë vazhdimisht. Vajzat e tij publikuan disa storie me familjen, ku ata shfaqen tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në një storie shihet i pari i Gjilanit teksa ia puth dorën gruas së tij, duket shumë romantik, transmeton rtv21.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *