‘E kisha fiksim’, Anxhela Peristeri tregon “dashurinë” për këngëtarin e njohur

Këngëtarja Anxhela Peristeri ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” në natën speciale të Halloween. Ajo është pyetur se cili ka qenë personazhi të cilin ajo e ka simpatizuar kur ka qenë në moshën e adoleshencës. Anxhela është shprehur me sinqeritet se ai ka qenë këngëtari Shpat Kasapit, të cilit i kishte marrë autografin e parë.

BISEDA NË STUDIO:

PYETJA: Kush ka qenë fiksimi yt nga personat e famshëm?

ANXHELA PERISTERI: Fiksimi im i parë ka qenë Shpat Kasapi dhe autografin e parë në jetën e tij ia kam marrë unë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *