Arda një djalë tejet tërheqës në realitet, po ‘çmend’ turket me imazhin e fundit

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Është edhe roli i ‘Ardas’ një ndër rolet kryesore.

Ai duket se në jetën reale është edhe më i bukur se sa në seria dhe po lë ‘pa mend’ turket me pamjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *