‘Eja te babi vogëlush’, Gjiko blen makinën e re super luksoze

Reperi i njohur Gjiko njihet për blerjet e tij super luksoze, që kanë çmime marramendëse. Muaj më parë ai bleu një jaht i cili i kushtoi vërtetë shumë dhe vetëm së fundmi ka bërë një tjetër blerje të kushtueshme.

Ai ka blerë një makinë në ngjyrë të zezë të markës së njohur “Porshe”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi duke publikuar disa foto në Instastoryn e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *