Elvana Gjata duket bukur edhe kur vishet e gjitha në të zeza

Këngëtarja Elvana Gjata ka bërë një fotosesion të ri e ku ekspozon asetet e saj kryesore
Është kthyer fuqishëm në skenë këtë vit dhe synon që vitin ta përmbyllë me fitoren e Festivalit të Këngës në RTSH, ku si fitues nga ky festival do të mund të prezantohet Shqipëria.

Në këtë fotosesion, Elvana paraqitet tepër e nxehtë derisa tregon linjat e saj trupore, me theks belin e saj të hollë.
Shqiptarja, për herë të fundit realizoi këngën “A m’don”, një këngë që ka më shumë se 14 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *