Gold Ag dhe Burak Vehapi ripërpunojnë këngën ‘Dadush’ [Video]

Gold Ag dhe Burak Vehapi janë bërë bashkë për një duet.

Vetëm pak minuta më parë Gold Ag dhe Burak Vehapi lansuan këngën e tyre më të re që është një ripërpunim i këngës ‘Dadush’, shkruan lajmi.net.

Këngë është punuar edhe me klip për të cilin është përkujdesur Mproduction, ndërsa ri orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati.

Në videon e mëposhtme mund ta gjeni ripërpunim e këngës ‘Dadush’ nga Gold Ag dhe Burak Vehapi. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *