‘Kërceve vetëm me pjesën poshtë’, Kejvina lë pa mend Valerin në mes të emisionit

Kejvina Kthella këtë të hënë në “Dance with me” ka performuar një “Belly Dance” krah partnerit të saj të kërcimit, Eduartit. Performanca e tyre u pëlqye shumë nga të gjithë dhe juria i votoi me pikët maksimale: 10.

Valer Kolnikaj kishte disa fjalë për kërcimin e Kejvinës. “Kërceve vetëm me pjesën poshtë, me pjesën që ke investuar shumë nuk kërceve”,i tha ai modeles. Valeri i është referuar gjoksit për të cilin Kejvina ka pranuar se ka bërë ndërhyrje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *