Afërdita paralajmëron këngë të re me djalin, pamja e tyre ju lë ‘gojëhapur’

Afërdita Demaku është një këngëtare shumë e njohur kosovare.

Me këngët e saj arriti të bëhet e pëlqyer që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Talentin për muzikën, afërdita duket se e ka trashëguar edhe tek fëmijët e saj sepse të dy tani merren me muzikë.

Sot, Afërdita ka paralajmëruar një këngë të re me djalin e saj.

Dhe në foton e publikuar, nënë e djalë ju mahnisin me pamjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *