Nexhati këndon “Unë ende të dua”,Mozzikut i mbushen sytë lotë. A iu kujtua Loredana

Mozzik dhe Loredana janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët u ndanë disa javë më parë. Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë dhe jo vetëm, mirëpo ata vazhdojnë që të kujdesen për vajzën e tyre, Hanën.Mozik ishte i ftuar në emisionin ShikoKushLuan Nexhati fillon të këndoj por Mozzikut i dalin lotët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *