Ish-banorja e Big Brother për Robert Berishën: Është tradhtar

Gerta Shino ishte pjesë e emisionit “Mirage”.
Ish-banorja e Big Brother, Gerta Shino, ka qenë së fundmi pjesë e emisionit “Mirage” konkretisht rubrikës “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Asaj iu vunë përball emra të njohur të estradës dhe ajo ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes tyre për një arsye.
Kur erdhi momenti të përgjigjet në pyetjet nëse do ta kalonte natën me Capital T apo Robert Berishën, Gerta jep përgjigjen epike të cilën nuk duhet ta humbisni.

Intervistën e plotë ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *