Miss Serbia në foto me reperin e njohur kosovar

Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që ka qenë e veçantë ishte fakti se ajo bëri shqiponjën me duar, duke ngritur reagime të shumta.
Bukuroshja serbe duket se qenka një fanse e Ghetto Geasyt, ajo ishte prezente në një nga koncertet të reperit kosovar.
Madje Irina ka ndarë edhe një imazh me Getin në profilin e saj në Instagram, ku shkruante se kishte kaluar një natë të bukur në koncert.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *