Publikohet super kënga ‘‘Ke Gabu’ nga Blero dhe Leonora Jakupi

Dyshja shumë e dashur për publikun, Blero dhe Leonora Jakupi, kanë publikuar këngën e tyre më të re.
Kësaj here, këngëtarët kanë ardhur me një super bashkëpunim të titulluar ‘Ke Gabu’, të cilin fansat po e prisnin me padurim, shkruan Albanienshow

Projekti i ri është një super këngë dhe me siguri do të kthehet në këngën tonë të preferuar.
Vetëm pak minuta pas publikimit, ‘Ke Gabu’ ka arritur që të merr mijëra klikime në Youtube, të cilat vazhdojnë të rriten çdo minutë.

Kujtojmë që kjo këngë mban emrin e producentit Shpëtim Desku./Albanienshow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *