Bionde dhe më e shëndoshë, s’do të besoni si dukej Azra dikur

Alina Boz është aktorja e mirënjohur nga kinematografia turke .

Ajo rrëmbëu personazhin kryesor në serialin ‘Mos ma lësho dorën’, atë të Azrës, përcjell ORAinfo.

Me këtë rol ajo arriti të ketë sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Azra po cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke.


Tani në rrjete sociale po qarkullon një foto e saj ku duket më e shëndoshë dhe më flokë të verdha.

Edhe në këtë pamje Azra duket po aq e bukur sa tani./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *