E vogla e Motrave Mustafa blen një veturë super-luksoze, publikon foto

Lule Mustafa prezanton veturën e saj super luksoze.

Këngëtarja muaj më parë është fejuar me Albanin, të cilë organizuan një ceremoni madhështore me shumë të ftuar.

Lulja fillimisht u njoh për për zërin e saj të mrekullueshëm, përmes së cilit ka depërtuar në skenën muzikore dhe është pranuar mjaftë mirë nga publiku.

Ajo dihet se këngën e do me shpirt, ngase veç klipeve dhe paraqitjeve të saj në ahenge të ndryshme shpesh e shohim duke kënduar live në rrjetet sociale për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja herë pas here vjen me fotografi të ndryshme nga përditshmëria. Së fundi ajo paraqitet nga Zvicra me një fotografi tejet të bukur.

E veshur me të zeza e pranë veturës super luksoze, Lulja vjen me një pozë atraktive. Mbase kjo veturë mund të jetë e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *