Festë në familjen Muqiqi, Albatriti dhe fëmijët e bëjnë shtëpinë rrëmujë

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publikun e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Ata janë prindër shumë të përkushtuar të tre fëmijëve të tyre, përcjell ORAinfo.

Sot, Egzona përmes një postimi në Instastory ka treguar se në familjen e tyre kanë festë.

E Albatriti e ka bërë shtëpinë rrëmujë bashkë me djalin dhe vajzat./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *