Fifi më zonjë se kurrë, ‘mahnit’ me pamjen pasi u dobësua

illoreta Raçi është këngëtarja e njohur nga Kosova.

Ajo tani po zhvillon karrierën në Shqpiëri dhe këngët e saj po bëhen gjithnjë e më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja që tani po njihet me emrin e saj artistik, Fifi, këtë kohë i është nënshtuar një diete.

E pasi humbi disa kilogramë, Fifi po shfaqet gjithnjë e më në formë.

Së fundi ajo ka veshur një fustan të zi e në të po sduket si zonjë e rëndë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *