Leonita dhe Graniti po ‘shashtrisen’ pas vajzës, publikojnë foton më të ëmbël familjare

Futbollisti i mirënjohur, Granit Xhaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë sidomos me paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak javëve janë bërë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre e pagëzuan me emrin Ayana.

E sot, ata kanë publikuar një foto familjare.

Të përqafuar me vajzën, ata sollën imazhin më të ëmbël familjar./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *