Remzija bëri këngë për renë e saj, Gëzimja ju befason me reagimin

Këngët e saj janë të pëlqyera dhe dëgjohen nga publiku shqiptarë kudo që janë, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e sidomos për raportin që ka me renë e saj, Gëzimen.

Sot, Remzija ka publikuar një këngë të re e që duket se ia ka kushtuar resë së saj.

E kjo duket se e ka emocionuar Gëzimen pasi menjëherë e ka publikuar atë në Instastory./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *