Shkurta ka dalë për shëtitje me burrin, shikoni si është zbukuruar

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

U bë e pëlqyer për publikun që në daljen e parë në skenë dhe këngët e saj janë të pavdekshme, përcjell ORAinfo.

Shkurta ëstë përherë aktive me këngë të reja.

Atë e gjejmë të pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar kaq bukur për të dalë me burrin./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *