Videoja që mund të tregojë se Loredana dhe Mozzik kanë kurdisur gjithçka

Loredana poston video ku shihet duke kënduar këngën më të fundit të Mozzik.

Janë bërë disa javë që kur çifti i njohur Loredana dhe Mozzik kanë deklaruar se lidhja e tyre ka përfunduar.

Por veprimet e artistëve që nga këto deklarata na bëjnë të dyshojmë se ka qenë vetëm krizë momentale në lidhjen e tyre dhe se ata kanë ‘kurdisur’ gjithçka.

Dje Loredana ka publikuar një video ku ajo këndon këngën e re të Mozzik “Dhelpër Dinake”, këngë kjo për të cilën të gjithë thonë se i dedikohet pikërisht asaj.

Mozzik ditë më parë ka deklaruar se beson akoma në dashuri.

Kjo deklaratë e tij, fuqizon më shumë dyshimet se ende ka ndjenja për ish-partneren e tij, pasi në emision disa javë më parë Mozzik ka thënë se ndaj Loredanës ka pasur ndjenja dhe dashuri të fortë.

Poashtu nuk duhet harruar të përmendet edhe postimi i Loredanës, një varëse me shkronjën H, kuptimi i së cilës është Hana, vajza e çiftit, dhe shkronjën M, Mozzik.

Postimi është fshirë menjëherë, por prapë reperja ka postuar një selfie ku në qafë mbante të njëjtën varëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *