Djali i Schwarzenegger prezanton të dashurën e tij shqiptare

Djali i Arnold Schwarzenegger, Jozeph Baena, është në një lidhje me një vajzë shqiptare. Fatlumja quhet Niki Dodaj, e cila ka postuar edhe foto me Baenan.

Dodaj është një vajzë me prindër shqiptarë, të cilët kanë emigruar në SHBA që në vitet ’90. Ajo është po ashtu 21 vjeçe, dhe është diplomuar për menaxhim biznesi në Kaliforni. Të dy në rrjetet e tyre sociale nuk janë kursyer me foto, duke u treguar të gjithëve sa të lumtur janë.

Joseph Baena është djali që Shvarzeneger pati me një punonjëse të shtëpisë së tij. Aktori i njohur e pranoi atësinë në vitin 2011 dhe që atëherë ka qënë i pranishëm në jetën e të birit, i cili ka zgjedhur shembullin e aktorit në palestër./dosja

Te tjera nga rubrika

Vojvoda: Jemi gati për të luftuar deri në minutën e fundit

Haxhiu e VV’së i përgjigjet Nismës: Tregoni çfarë pazari keni me Listën Serbe

Vjosa Osmani tregon postin që e dëshiron në “Qeverinë Kurti”

Pas Muriqit, Kosova e humb edhe një futbollist tjetër para ndeshjes me Çekinë

“Ronaldo s’ia ka idenë se çfarë po flasin njerëzit”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *