FOTO/ Cagatay Ulusoy ti je? Befason aktori i njohur turk me daljen e tij të fundit

Çagatay Ulusoy është ndër aktorët më të dashur, i cili me rolin e tij si ‘Baris’ në filmin “Delibal”, apo ‘Sarp’ në serialin “I Infiltruari” rrëmbeu zemrat e çdo shikuesi.

Nga ajo periudhë karriera e tij është vetëm në ngritje dhe së fundmi aktori i ka hapur derën suksesit botëror. Mirëpo së fundmi është publikuar një foto e tij ku ai shihet tërësisht i transformuar. Mediat turke shkruajnë se fansat janë shokuar kur kanë parë këtë ndryshim të Sarpit i cili thuajse nuk njihet fare. Shumë nga fansa të tij janë shprehur se aktori është transformuar për rolin e tij.Aktori është fotografuar në qytetin turk Kirklareli ku po xhiron filmin e ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *