Këta janë aktorët turq që nuk flasin mes vete

“Peng i dashurisë”, seriali, i cili po pëlqehet shumë nga publiku.

Kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme, ngjarje mjaft interesante po e mbajnë zgjuar kureshtjen e shikuesve, shkruan rtv21. Në rolet kryesore janë Erkan Meriç, me rolin e “Omerit” dhe Hazal Subasi në rolin e ”Zehras”.

Një çift, i cili kalon sakrifica të mëdha për shkak të familjeve të tyre, por që i kalojnë të gjitha fal dashurisë së tyre.

Dashuria e tyree filluar në serial çiftin e përcolli edhe në jetën reale por që nuk zgjati shumë.

Aktori 33 vjeçar dhe aktorja 23 vjeçare ishin në lidhje 2-vjeçare dhe lidhja e tyre mori fund në prill të këtij viti.

Mediat turke për dyshen shkruajnë, se në fillim ishin shokë kurse tani ata kanë ndarë rrugët e tyre dhe më nuk flasin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *