Del video/ Prezantuesja rrëzohet para mijëra shqiptarëve, momenti kur bie po bën xhiron e rrjetin

Prezantuesja Stela Kotrini në puntatën e fundit në spektaklin ‘ Dance with me’ i ka ndodhur një e papritur. Teksa po bënte prezantimin ajo është rrëzuar por shumë shpejt partneri i tij i kërcimit e ka ndihmuar të ngrihet.

Ka qenë vetë Stela që e ka publikuar videon e këtij momenti duke u shprehur se Valeri e la të binte, por e ringriti me dinjitet.“Dhe mbremja e djeshme nisi ashtu sic duhet me nje prezantim spektakolar. Valer pasi me le te bie si zonje, te pakten me ringrite me dinjitet”, shkruan Stela krah videos. Videon e gjeni te linku më poshtë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *