Tuna dhe Patrisi kanë rregulluar shtëpinë për festat e fundvitit, shikoni si po duket

Tuna Sejdiu dhe burri i saj Patris Berisha, janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata janë bërë para pak viteve prindër të një djali që e kanë quajtur, Tian, përcjell ORAinfo.

Tani, ata po jetojnë bashkë në Amerikë.

Sot, ata kanë filluar të përgatiten për festat e fundvitit dhe e kanë rregulluar me shumë stil shtëpinë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *