Brenda ish-shtëpisë disa milionshe të Britney Spears

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është përsëri në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarë.Agjentja e pasurive të patundshme Emily Evans hapi dyert e banesës me gjashtë-dhoma gjumi stil mesdhetar, shtatë banjo, të cilën princesha e popit e bleu për 7.2 milion dollarë pas ndarjes së saj nga ish-burri Kevin Federline.

Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu si vendbanimi i hit-krijuesit Baby One More Time gjatë viteve 2007 dhe 2009, dhe u shfaq gjithashtu shumë në dokumentarin e saj në MTV, Britney për Record, i cili përcolli jetën e ikonës pas ndarjes së saj shumë publike.

Rezidenca mahnitëse është e vendosur në një nga lagjet më të pasura në Beverly Hills, dhe madje ka Hilary Duff si fqinj.Dhe nuk është e vështirë të kuptosh se çfarë pa Britney në këtë rezidencë, e cila përmban një korridor mikpritës, palatial, me tavane të larta që ngjallin zili dhe llambadarë vezullues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *