Dasmat e kanë lodhur Afërditën, shikoni si ka përfunduar

Afërdita Demaku po avzhon të jetë një prej këngëtareve më aktive kosovare.

Përveç me këngë të reja, ajo është shumë e angazhuar edhe në dasma e festa të tjera familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet shumë e lodhur dhe jo si jemi mësuar ta shohim atë.

Duket se dasmat e kanë lodhur Afërditën./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *