Elita e ka dërguar djalin te vjehrra, shikoni çka i bën ajo nipit

Elita dhe Gjiko po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë e publikut, përcjell ORAinfo.

Çifti para pak muajve janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Sot, Elita ka shkuar tek vendlindja e Gjikos në Pejë.

E vjehrra e saj nuk ka hezituar të luajë me nipin e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *