Me këtë video Afrona i tregon Bleros sa shumë po i mungon

Çifti, Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore komentohet ende në medie, përcjell ORAinfo.

Tani çifti shumicën e kohës jetojnë të ndarë në dy shtete.

Sot, Afrona ka publikuar një video me të cilën i tregon Bleros sa shumë po i mungon./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *