Një muaj pasi u martua me miliarderin 48 vite me te madh, pendohet aktorja

Aktorja turke Meltem Miraloglu i habiti të gjithë kur një muaj më parë kurorëzoi në martesë dashurinë me miliarderin amerikan 80-vjeçar.

Megjithëse ishte munduar që martesën ta mbante larg syve të publikut, lajmi bëri xhiron e rrjetit.

Por një muaj pas dasmës që u organizua në fshehtësi, mediat shkruajnë se çifti po shkon drejt ndarjes.

“Dua të shpëtoj”, është raportuar të ketë thënë aktorja duke qarë, dhe duke kërkuar të kthehet në Turqi.

Dasma e çiftit u mbajt në fillim të tetorit dhe aktorja ndodhet aktualisht në Amerikë.

Ajo që u ka bërë të gjithëve përshtypje është fakti se Meltem ka luajtur rolin e një vajze të re në serialin “Jeta vazhdon” tetë vite më parë dhe në film, ajo martohej me një 70-vjeçar.

Duket se ky rol i ka parashikuar asaj të ardhmen, pasi historia e serialit u realizua në jetën reale, por nuk ishte e shkruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *