Një vajzë i tha ‘Ti e morre Lorikun tim, më bëre të qaj, të urrej’, përgjigja e gruas së Lorikut ishte epike

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana është i martuar me një italiane të quajtur Monika.
Ata janë së bashku qe 8 vite dhe janë prindër të një djali, por së shpejti do bëhen edhe me një vajzë, të cilën kanë vendosur ta quajnë Enkeleida, shkruan Indeksonline.

Së fundi Monikës, një vajzë i tha: “ti je një …, ti e morre Lorikun tim, të urrej, shpresoj që një ditë të kesh një jetë të keqe, ti më bërë të qaj”.
Por Monika i tha se shpresoj që jeta juaj të jetë më e mirë se kjo, mrekullitë ndodhin./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *