Roberti paralajmëroi rikthimin të ish-gruaja, kështu i përgjigjet Nora

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjell vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Para muaj me parë ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E ka qenë Roberti ai i cili se fundmi ka parlamëruar rikthimin të Nora. E kjo e fundit nuk e ka thënë asnjë fjalë rreth deklaratës së ish-burrit të saj.

Ajo tani ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur zi. Në këtë pamje ajo po shkëlqen.

A po ia bën me dije Nora ish-burrit të saj se çfarë ka humbur? /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *