Vëllai i Norës feston ditëlindjen, shikoni çka bën Roberti për të

Sot vëllai i vëtëm i motrave Istrefi feston ditëlindjen.

Përveç motrave dhe familjarëve të tjerë, Bledi urim të veçantë mori edhe nga ish-burri i motrës së tij të madhe Norës, përcjell ORAinfo.

Roberti zgjodhi që ta urojë vëllain e Norës me fjalët më të bukura.

Ai nuk harroi t’i thotë edhe sa e do atë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *