Sinani, Meda dhe NRG Band e ‘kallin’ atmosferën me nje potpuri [Video]

Sinan Vllasaliu së bashku më Medën dhe NRG Bank në kuadër të festave të fundvitit kanë sjellur popturinë e tyre.

Orkestrën e këngëve e bëri Virusi ndërsa beatin Nurteel.

Ata kënduan këngë të ndryshme si: “Jam dehur sonte me raki”, “Oj lulja e blinit”, “Qan syzea për jaran”, “Hatixhe” e shumë këngë të tjera, të cilat janë kënduar nga këngëtarë të ndryshëm./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *