Blero dhe Afrona publikojnë pamje nga vendi përrallor ku po pushojnë

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika kanë udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës për muajin e mjaltit.Çifti ka përzgjedhur të shijojnë bukuritë përrallore të Hawaii-t.

Në rrjetin social Instagram, Afrona ka publikuar fotografi dhe video nga pushimi i tyre në Hawaii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *