Publikohet fotografia e parë e Genta Ismajlit me të dashurin turk, këngëtarja ‘tmerron’ me dukjen

Prej kohësh është përfolur për një lidhje romantike të Genta Ismajlit me një biznesmen turk që jeton në Zvicër.

Ndërsa, tani kjo është konfirmuar edhe përmes një fotografie e cila është publikuar në rrjetet sociale.

Në foto shihet këngëtarja shqiptare përkrah të dashurit të saj, Husen teksa duke të lumtur së bashku.

Por, ajo që lë shumë për të dëshiruar është pamja e këngëtares e cila u komentua shumë, ndryshe nga herët të tjera ajo ‘tmerroj’ me fytyrën pa girm dhe flokët.

Genta e cila përherë vjen e kruar deri në detajin e fundi, në fotografinë e fundi ajo nuk dukej aspak mirë, madje mezi njihej.

Ndryshe, Genta poashtu po punon për projekte të reja pikërisht në Turqi dhe pritet të sjell një këngë me një artist turk./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *