Aurela Gaçe prezanton për herë të parë vëllain, publikon foton nga dasma e saj

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga skena dhe përditshmëria.

Pasditen e sotme, ajo është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto nga dasma. Por jo vetëm kaq, Aurela ka prezantuar për herë të parë vëllain e saj. ‘Me vëllain. 20 shtator 2013, ditën e dasmës sime’, ka shkruar këngëtarja.Kujtojmë që Aurela është shumë e lidhur me familjarët e saj. Kjo vihet re dhe në marrëdhënien me vajzat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *