Azra na prezanton me nënën e saj, do të habiteni sa shumë ngjajnë

Alina Boz është aktorja më e pëlqyer turke për momentin.

Rolet e saj po arrijnë tyë kenë sukses si në Turqi ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Azrës’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Azra cilësohet si një prej aktoreve më të bukura turke.

E këtë bukuri duket se ajo e ka trashëguar nga nëna e saj.

Në foton që e ka publikuar me të shohim se ato ngjajnë shumë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *