Ish-burri i Sasës në dasmë me të dashurën, ajo ju lë ‘pa mend’ me pamjen

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.
Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.
E ish burri i saj tani ka filluar një lidhje të re dhe përherë publikon imazhe bashkë me të.

Mbrëmë ata kanë shkuar në dasmë dhe e dashura e tij mori vëmendjen e të gjithëve me pamjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *