‘Nusja nga Stambolli’ e dashuruar kokë e këmbë në këngëtarin e njohur, publikon foton më të bukur

Asli Enver është aktorja turke që arriti me rolet e saj të bëhet tejet e njohur dhe e pëlqyer në publik.
Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Surejas’ në serialin turk ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.

Ajo jashtë nga seriali është e lidhur me këngëtarin e njohur turk, Murat Boz.
Pranë njëri-tjetrit ata duken më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *