Motrat Mustafa vizitojnë vëllezërit, shikoni si i presin ata

Motrat Mustafa janë këngëtare që me këngët e tyre e kanë plotësuar edhe më shumë muzikën popullore shqiptare.

Motrat nga Mushtishti u bënë qysh në fillim më të preferuarat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ato janë tejet të përfolura edhe për jetën e tyre private.

Ato kanë një Instagram të përbashkët dhe aty publikojnë imazhe të shumta.

Sot, Motrat Mustafa kanë publikuar një foto ku shihet se kanë shkuar për vizitë tek vëllezërit, e ata janë bërë të gjithë bashkë për t’i pritur motrat./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *