Një natë me Lorik Canën apo Robert Berishën? – “Drejtoresha” e ‘O sa mirë’ përgjigjet pa u menduar dy herë

Olta Daku e njohur për publikun si drejtoresha e shkollës “O sa mirë” së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Mirage”, në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan GazetaBlic.

Aktorja u vu përballë zgjedhjeve mes kolegëve të saj, ku kishte dhe të preferuarit e saj.Daku gjithashtu u përball me pyetjen se me kë do donte të kalonte natën, Robert Berishën apo Lorik Canën, por nuk e pati aspak problem të përgjigjej duke thënë: Kapitenin.

Ndryshe, aktorja Olta Daku bëri të ditur se gjatë vikendit do të rikthehet me shfaqjen “Shirli Valentina”, ku të gjitha paratë e mbledhura nga shitja e biletave do të dhurohen për familjet e prekura nga tërmeti./GazetaBlic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *