Roberti shfaqet pranë të dashurës së re, ky është reagimi i Norës

Po bën ende bujë në publik ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.
Dyshja kanë vendosur që ta rrisin me prindër të ndarë vajzën e tyre, Renenë, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në paraqitje publike pas ndarjes.
Së fundi janë publikuar disa foto ku duket Roberti pranë një vajze.

E kjo duket se nuk ia ka prishur qejfin Norës, pasi në foton e fundit ajo shfaqet më në formë se kurrë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *