Adelina është bërë grua shtëpie, në këtë gjendje ka përfunduar

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi në disa fotografi në të cilën po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *