Besim Dina i thotë Thaçit që ti korigjoj flokët, ja si reagon Thaçi (Video)

Presidenti i shtetit, Hashim Thaçi pritet të jetë mysafir në emisionin e ardhshëm “Oxygen”, që transmetohet ne Klan Kosova.
Batuta dhe humori si zakonisht do të mbretëroj në këtë emision të udhëhequr nga Besim Dina, transmeton Indeksonline
Më poshtë, video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *