Vajza bukuroshe e Danit dhe jeta e saj luksoze (FOTO)

Kjo është vajza bukuroshe e Danit.
Kohë më parë kishte bërë bujë lajmi për djalin e vogël të Ramadan Krasniqit- Danit, i cili shfaqej me vetura super luksoze.

Në fakt nuk është vetëm Andi, i cili bën jetë luksoze, edhe vajza e Danit, bën po të njejtën jetë, shkruan Magazina.al

22-vjeçarja publikon fotografi nga vendet e ndryshme të botës që i viziton, e që padyshim jetën e saj e lakmojnë të gjithë moshataret e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *