Learta me festë të madhe për ditëlindje, Shyhretja rrëmben gjithë vëmendjen

Learta Jakupi nesër feston ditëlindjen e 26-të.

Reja e Shyhretes ka organizuar sonte një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka ftuar familjaret dhe shoqërinë e saj për ta ndarë këtë gëzim.

E është Shyhretja ajo që mori gjithë vëmendjen me veshjen e saj./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *