Degj’enrim total në Top Channel, Edona Llalloshi ‘pendohet’ që shkoj aty, reagimi i saj flet shumë

Ditë me parë ishte incizuar emisioni ‘Shiko Kush Luan’ për festen e 28 nëntorit, por pasi që ndodhi tërmeti në Shqipëri e ku mbeten të vdekur mbi 50 persona, ky emision nuk transmetua deri të shtunën (14 dhjetor) shkruan Albanienshow.

Në këtë emision ishin ftuar edhe dy prej modeleve më të bukura shqiptare.. Vildane Zeneli dhe Xhesika Berberi.
Përveç tyre aty ishte edhe Edona Llalloshi me vëllanë e saj.

Gjatë emisionit ka pasur edhes skena shumë të nxehta, vallëzimi në mes të Vildane Zenelit dhe balerinëve shqiptar dhe po ashtu vallëzimi i Vilandës me njërin nga prezantuesit ishin skenat që nuk i pëlqyen aspak Edona Llalloshit.

Albanienshow, sjell foto ku shihet fytyra e saj jo në disponim teksa shikon ‘spektaklin’ që ndodhte në skenën e emisionit ‘Shiko Kush Luan’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *