Fero tregon se me kë e tradhëtoi Arbenitën!

Reperi i njohur shqiptar, Fero tash e sa kohë është në qendër të mediave rozë. Po komentohet raporti i tij me modelen, Arbenita Ismajli, me të cilën qe një kohë ishte në lidhje.

Ndonëse u tha se u ndanë, e u ribashkuan disa herë, ende nuk dihet qartë se si qëndron në të vërtetë raporti mes tyre.Së fundi ata publikuan fotografi nga të njejtat vende, diçka që nxiti reagimin e njerëzve se mos ata janë prapë bashkë.

Por, pas lajmit se u ribashkuan, Fero publikoi një fotografi dhe befasoi fansat me këtë mbishkrim. “Qe me kon e kom tradhtu Arbeniten”, shkroi ai krahas fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *